• Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske

Nyhet

Velkommen til Tauheed Moske's nye hjemmesider. Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

السبت 0 جمادى الثانية 1439
lørdag Jumada al-Thani 0 1439
lørdag februar 17 2018

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/02/2018 Thursday 06:04 06:20 08:30 12:31 14:06 16:32 16:52 18:34
02/02/2018 Friday 06:02 06:18 08:28 12:31 14:08 16:35 16:55 18:36
03/02/2018 Saturday 06:00 06:16 08:25 12:31 14:10 16:37 16:57 18:38
04/02/2018 Sunday 05:58 06:14 08:23 12:31 14:12 16:40 17:00 18:41
05/02/2018 Monday 05:56 06:12 08:21 12:31 14:14 16:43 17:03 18:43
06/02/2018 Tuesday 05:54 06:10 08:18 12:31 14:16 16:45 17:05 18:45
07/02/2018 Wednesday 05:52 06:08 08:16 12:31 14:18 16:48 17:08 18:47
08/02/2018 Thursday 05:50 06:06 08:13 12:31 14:20 16:51 17:11 18:49
09/02/2018 Friday 05:48 06:04 08:10 12:31 14:22 16:53 17:13 18:51
10/02/2018 Saturday 05:46 06:02 08:08 12:31 14:24 16:56 17:16 18:54
11/02/2018 Sunday 05:44 06:00 08:05 12:31 14:26 16:58 17:18 18:56
12/02/2018 Monday 05:41 05:57 08:03 12:31 14:28 17:01 17:21 18:58
13/02/2018 Tuesday 05:39 05:55 08:00 12:31 14:30 17:04 17:24 19:01
14/02/2018 Wednesday 05:37 05:53 07:57 12:31 14:32 17:06 17:26 19:03
15/02/2018 Thursday 05:34 05:50 07:55 12:31 14:33 17:09 17:29 19:05
16/02/2018 Friday 05:32 05:48 07:52 12:31 14:35 17:12 17:32 19:07
17/02/2018 Saturday 05:29 05:45 07:49 12:31 14:37 17:14 17:34 19:10
18/02/2018 Sunday 05:27 05:43 07:46 12:31 14:39 17:17 17:37 19:12
19/02/2018 Monday 05:24 05:40 07:44 12:31 14:41 17:19 17:39 19:14
20/02/2018 Tuesday 05:22 05:38 07:41 12:31 14:43 17:22 17:42 19:17
21/02/2018 Wednesday 05:19 05:35 07:38 12:31 14:45 17:24 17:44 19:19
22/02/2018 Thursday 05:16 05:33 07:35 12:30 14:47 17:27 17:47 19:22
23/02/2018 Friday 05:14 05:30 07:32 12:30 14:49 17:30 17:50 19:24
24/02/2018 Saturday 05:11 05:27 07:30 12:30 14:50 17:32 17:52 19:26
25/02/2018 Sunday 05:08 05:24 07:27 12:30 14:52 17:35 17:55 19:29
26/02/2018 Monday 05:05 05:22 07:24 12:30 14:54 17:37 17:57 19:31
27/02/2018 Tuesday 05:02 05:19 07:21 12:30 14:56 17:40 18:00 19:34
28/02/2018 Wednesday 05:00 05:16 07:18 12:29 14:58 17:42 18:02 19:36

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
22 feb 2018
18:30 - 19:00
Dua Kumail

Online

Vi har 4 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE