• Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske

Nyhet

Velkommen til Tauheed Moske's nye hjemmesider. Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الأربعاء 2 ربيع الأوّل 1439
onsdag Rabi al-Awwal 2 1439
onsdag november 22 2017

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/11/2017 Wednesday 05:17 05:33 07:40 12:01 13:50 16:20 16:40 18:19
02/11/2017 Thursday 05:19 05:35 07:42 12:01 13:49 16:18 16:38 18:17
03/11/2017 Friday 05:21 05:37 07:45 12:01 13:47 16:15 16:35 18:15
04/11/2017 Saturday 05:23 05:39 07:47 12:01 13:45 16:13 16:33 18:13
05/11/2017 Sunday 05:26 05:41 07:50 12:01 13:43 16:10 16:30 18:11
06/11/2017 Monday 05:28 05:44 07:52 12:01 13:41 16:08 16:28 18:09
07/11/2017 Tuesday 05:30 05:46 07:55 12:01 13:39 16:05 16:25 18:07
08/11/2017 Wednesday 05:32 05:48 07:57 12:01 13:38 16:03 16:23 18:05
09/11/2017 Thursday 05:34 05:50 08:00 12:01 13:36 16:01 16:21 18:03
10/11/2017 Friday 05:36 05:52 08:02 12:01 13:34 15:58 16:18 18:01
11/11/2017 Saturday 05:38 05:54 08:05 12:01 13:33 15:56 16:16 17:59
12/11/2017 Sunday 05:40 05:56 08:08 12:01 13:31 15:54 16:14 17:58
13/11/2017 Monday 05:42 05:58 08:10 12:01 13:30 15:51 16:11 17:56
14/11/2017 Tuesday 05:44 06:00 08:13 12:01 13:28 15:49 16:09 17:54
15/11/2017 Wednesday 05:46 06:02 08:15 12:02 13:27 15:47 16:07 17:53
16/11/2017 Thursday 05:47 06:04 08:18 12:02 13:25 15:45 16:05 17:51
17/11/2017 Friday 05:49 06:05 08:20 12:02 13:24 15:43 16:03 17:50
18/11/2017 Saturday 05:51 06:07 08:22 12:02 13:22 15:41 16:01 17:48
19/11/2017 Sunday 05:53 06:09 08:25 12:02 13:21 15:39 15:59 17:47
20/11/2017 Monday 05:55 06:11 08:27 12:03 13:20 15:37 15:57 17:45
21/11/2017 Tuesday 05:56 06:13 08:30 12:03 13:19 15:35 15:55 17:44
22/11/2017 Wednesday 05:58 06:14 08:32 12:03 13:18 15:33 15:53 17:43
23/11/2017 Thursday 06:00 06:16 08:34 12:04 13:16 15:32 15:52 17:42
24/11/2017 Friday 06:02 06:18 08:37 12:04 13:15 15:30 15:50 17:41
25/11/2017 Saturday 06:03 06:20 08:39 12:04 13:14 15:28 15:48 17:40
26/11/2017 Sunday 06:05 06:21 08:41 12:04 13:13 15:27 15:47 17:39
27/11/2017 Monday 06:06 06:23 08:43 12:05 13:13 15:25 15:45 17:38
28/11/2017 Tuesday 06:08 06:24 08:45 12:05 13:12 15:24 15:44 17:37
29/11/2017 Wednesday 06:10 06:26 08:48 12:05 13:11 15:22 15:42 17:36
30/11/2017 Thursday 06:11 06:28 08:50 12:06 13:10 15:21 15:41 17:35

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
23 nov 2017
18:30 - 19:00
Dua Kumail
24 nov 2017
12:00 - 14:00
Fredagsbønn
30 nov 2017
18:30 - 19:00
Dua Kumail
01 des 2017
12:00 - 14:00
Fredagsbønn

Online

Vi har 7 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE