• Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske
  • Moske

Eid 2018

Eid er på fredag 15.6. Eid bønn starter presis kl 10. Tauheed Moské ønsker alle sammen god Eid.

Ta kontakt på post@tauheed.no ved spørsmål.

Bønnetider i Norge

For å se oppdaterte bønnetider i de norske storbyene med daglig visning: klikk her

Hijri Kalender

الأربعاء 6 شوّال 1439
onsdag Shawwal 6 1439
onsdag juni 20 2018

Støtt oss

Les mer her

Oslo

Date Day Imsak Fajr Sunrise Dhur Asr Sunset Maghrib Isha
01/06/2018 Friday 01:15 01:45 04:06 13:15 17:52 22:24 22:54 23:59
02/06/2018 Saturday 01:15 01:45 04:05 13:15 17:52 22:26 22:56 00:00
03/06/2018 Sunday 01:16 01:46 04:04 13:15 17:53 22:27 22:57 00:01
04/06/2018 Monday 01:16 01:46 04:02 13:15 17:54 22:29 22:59 00:02
05/06/2018 Tuesday 01:16 01:46 04:01 13:16 17:54 22:30 23:00 00:02
06/06/2018 Wednesday 01:16 01:46 04:00 13:16 17:55 22:32 23:02 00:03
07/06/2018 Thursday 01:16 01:46 03:59 13:16 17:55 22:33 23:03 00:04
08/06/2018 Friday 01:16 01:46 03:58 13:16 17:56 22:35 23:05 00:04
09/06/2018 Saturday 01:17 01:47 03:57 13:16 17:56 22:36 23:06 00:05
10/06/2018 Sunday 01:17 01:47 03:57 13:17 17:57 22:37 23:07 00:06
11/06/2018 Monday 01:17 01:47 03:56 13:17 17:57 22:38 23:08 00:06
12/06/2018 Tuesday 01:17 01:47 03:55 13:17 17:58 22:39 23:09 00:07
13/06/2018 Wednesday 01:17 01:47 03:55 13:17 17:58 22:40 23:10 00:07
14/06/2018 Thursday 01:18 01:48 03:54 13:17 17:58 22:41 23:11 00:08
15/06/2018 Friday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:41 23:11 00:08
16/06/2018 Saturday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:42 23:12 00:09
17/06/2018 Sunday 01:18 01:48 03:54 13:18 17:59 22:43 23:13 00:09
18/06/2018 Monday 01:18 01:48 03:54 13:18 18:00 22:43 23:13 00:09
19/06/2018 Tuesday 01:18 01:48 03:54 13:18 18:00 22:43 23:13 00:10
20/06/2018 Wednesday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:00 22:44 23:14 00:10
21/06/2018 Thursday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:00 22:44 23:14 00:10
22/06/2018 Friday 01:19 01:49 03:54 13:19 18:01 22:44 23:14 00:10
23/06/2018 Saturday 01:19 01:49 03:55 13:19 18:01 22:44 23:14 00:11
24/06/2018 Sunday 01:19 01:49 03:55 13:20 18:01 22:44 23:14 00:11
25/06/2018 Monday 01:20 01:50 03:56 13:20 18:01 22:44 23:14 00:11
26/06/2018 Tuesday 01:20 01:50 03:56 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
27/06/2018 Wednesday 01:20 01:50 03:57 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
28/06/2018 Thursday 01:20 01:50 03:58 13:20 18:01 22:43 23:13 00:11
29/06/2018 Friday 01:20 01:50 03:59 13:21 18:01 22:42 23:12 00:11
30/06/2018 Saturday 01:21 01:51 04:00 13:21 18:01 22:42 23:12 00:10

Programoversikt

Arabisk
Urdu
Norsk
Kvinnegruppe
Felles program
22 jun 2018
13:15 - 14:30
Fredagsbønn
29 jun 2018
13:15 - 14:30
Fredagsbønn

Online

Vi har 4 gjester og ingen medlemmer på besøk.

FOR KUNNSKAP

FOR SAMHOLD

FOR DIALOG

FOR TOLERANSE